Książka

Pretty Little Liars 1. Kłamczuchy.Wciąż tu jestem suki, i wiem o wszystkim.
A.Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać niepokojące SMS-y. Ktoś zna sekrety, które chciały pogrzebać wraz z pamięcią o Ali. Jak wiele dziewczyny są w stanie po-

święcić, by prawda nie wyszła na jaw?Pretty Little Liars 2. Bez skazy.
Nie ciesz się za wcześnie. To jeszcze nie koniec.
A.Śledztwo w sprawie zniknięcia Alison przybiera nieoczekiwany obrót. Do Rosewood powraca Toby, który jest jak czarny kot – zawsze zwiastuje kłopoty. Aria, Emily, Spencer i Hanna tracą grunt pod nogami.
Dziewczyny muszą połączyć siły, ale czy potrafią sobie zaufać?Pretty Little Liars 3. Doskonałe.Myślałyście, że wam odpuszczę? Przez cały czas mam na was oko. I może nawet patrzę na was teraz.
A.


Do mediów trafia film z ostatnich wspólnych wakacji Emily, Hanny, Arii, Spencer i Ali. Wspomnienia  tamtego lata wracają ze zdwojoną siłą, a tajemniczy nadawca SMS-ów zaczyna realizować swoje groźby.

Sekrety czterech przyjaciółek już wyszły na jaw, teraz gra toczy się o najwyższą stawkę.
A. popełnia jednak błąd. Czy to wystarczy, by zdemaskować A.?


Pretty Little Liars 4. Niewiarygodne.Tęskniłyście? Dajcie sobie spokój z tym śledztwem, bo i wam stanie się krzywda.

A.Wakacje w Iowa, zajęcia artystyczne ze „sztuki mimowolnej”, udział w prestiżowym konkursie – nic nie dorówna atrakcjom, jakie A. serwuje Arii, Hannie, Spencer i Emily. Myli tropy i wodzi dziewczyny za nos, a krąg podejrzanych wciąż się powiększa. Niespodziewanie na jaw wychodzi nieznany epizod z życia Ali, który rzuca nowe światło na jej tajemnicze zniknięcie.

Teraz zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Kto wytrzyma to tempo?


Pretty Little Liars 5. Zepsute.Jeszcze nie dostałyście tego, na co zasługujecie.
A.


Podejrzany o zabójstwo Alison przebywa w areszcie, ale Emily, Aria, Spencer i Hanna jeszcze długo nie będą mogły spać spokojnie. Im więcej sekretów wychodzi na jaw, tym więcej rodzi się pytań. Nagle stare szkolne wspomnienia nabierają nowych znaczeń.

Kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto zabójcą w tej grze?


Pretty Little Liars 6. Zabójcze.Każdy ma coś na sumieniu.
A.


Emily, Aria, Spencer i Hanna mają coraz mniej czasu na odkrycie prawdy.

Dziewczyny muszą rozwiązać zagadkę, bo inaczej A. zacznie realizować swoje groźby.
Jason, starszy brat Ali, chyba coś wie, ale nie chce uchylić nawet rąbka tajemnicy.

Komu uda się odnaleźć brakujący element układanki?


Pretty Little Liars 7. Bez serca.Ktoś bardzo wam bliski zna wszystkie odpowiedzi.
A.


Emily, Aria, Hanna i Spencer są niemal pewne, że widziały Alison. Rozpoczynają śledztwo, kierując się wskazówkami od A. Ich desperackie działania prowadzą do zaskakującego finału. Czy dziewczyny uwolnią się wreszcie od tajemniczego prześladowcy?
Pretty Little Liars 8. Pożądane.Czas zacząć przedstawienie.
A.


Podejrzany o zabójstwo Ali czeka w areszcie na proces. Wydawać by się mogło, że Emily, Spencer, Aria i Hanna wreszcie odetchną z ulgą. Jednak mama Alison składa publicznie zaskakujące oświadczenie, które rzuca cień na całą sprawę.

Jakie mroczne tajemnice ukrywa rodzina DiLaurentisów?

Pretty Little Liars 9. Uwikłane.


Wydaje wam się, że to wszystko co wiem? To tylko wierzchołek góry lodowej, a ja dopiero się rozkręcam...
A.

Po pamiętnych wakacjach na Jamajce Emily, Aria, Spencer i Hanna próbują rozpocząć nowe życie. Niestety przeszłość upomina się o nie w najmniej oczekiwanym momencie, a tajemniczy nadawca SMS-ów znów wkracza do akcji.
Czy dziewczyny przyznają w końcu, że w starciu z A. nie mają szans?


Pretty Little Liars 10. Bezlitosne.


Nigdy mnie nie znajdziecie.
A.

Wspomnienie o Tabicie wciąż prześladuje Emily, Arię, Spencer i Hannę. Tajemniczy nadawca SMS-ów w każdej chwili może zdradzić ich sekret. Dziewczyny jednoczą siły w walce z niewidzialnym wrogiem, ale i tak wpadają w zastawiane przez niego pułapki.
Czy tym razem prawda wyjdzie na jaw?Pretty Little Liars 11. Olśniewające.


Każdy coś ukrywa...
A.

Emily, Aria, Spencer i Hanna wpadają w panikę, gdy w Rosewood pojawia się Gayle. Ta wpływowa milionerka ma niejeden powód, by się na nich zemścić. Na dodatek tajemniczy nadawca SMS-ów wciąż wysyła niepokojące wiadomości.  Czy dziewczyny znajdą sposób, by wyjść cało z opresji?Pretty Little Liars 12. Rozpalone.
Nie uciekniecie przed prawdą Kłamczuchy. Dostaniecie to na co zasłużyłyście.

A.

Emily, Aria, Hanna i Spencer wyruszają w wymarzony rejs. Błogie lenistwo, piękne widoki i półnadzy przystojniacy... Wydaje się, że nic nie może zepsuć tej wyprawy.
Kiedy jednak na statku pojawia się tajemnicza pasażerka na gapę, a nadawca SMS-ów znów zaczyna wysyłać pogróżki, dziewczyny wpadają w popłoch. Karaibski sen zmienia się w walkę o przetrwanie…


Tomy specjalne


Sekrety. Pretty Little Liars


Nikt nie chce mieć wrogów – zwłaszcza takich jak A

Nadeszły święta. Aria, Emily, Hanna i Spencer mają wiele noworocznych postanowień, lecz A. dopilnuje, żeby dziewczynom nie udało się ich zrealizować.
Cztery przyjaciółki, cztery zakręcone historie i… sekrety, mnóstwo sekretów!
Część z nich wyjdzie na jaw już teraz, część A. zostawi na deser.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz