poniedziałek, 2 września 2013

Ekipa PLL o 4x13 .:PLLFamily:.

Akcja Halloweenowego odcinka czwartego sezonu Pretty Little Liars nie będzie rozgrywała się  w dniu Święta Duchów, jednak nie oznacza to, że nie będzie mrocznie i niebezpiecznie. Wręcz przeciwnie! Z wypowiedzi osób związanych z produkcją serialu można śmiało wywnioskować, że zapowiada się najstraszniejszy odcinek w historii wielkiego hitu ABCFamily. Wiemy, że Kłamczuchy są w Ravenswood i że nie są tam same. Z jednej strony ‘’A’’, z drugiej Alison… Zapowiada się naprawdę ciekawie!
Spoilery!


‘’To Halloween jest dotychczasowo zdecydowanie najmroczniejsze! Jest epickie.’’- napisała na Twitterze Maya Goldstick. Z kolei Marlene King odcinek 4×13 podsumowała tak: ,,Nie mogę kłamać. Dziś wieczorem obejrzałam pierwszy montaż Halloweenowego odcinka. Nie ma słów. Tylko litery. OMG!’’. Lucy Hale zaś nazwała 4×13 ‘’najbardziej szokującym odcinkiem’’ i ‘’najlepiej napisanym odcinkiem jaki kiedykolwiek nakręciliśmy’’.
Głos w sprawie nadchodzącego odcinka zabrała również Mandi Line, która jest odpowiedzialna za projektowanie i dobieranie strojów bohaterek serialu, pisząc na Twitterze: ‘’Fani PLL nie macie pojęcia jak szalenie NIESAMOWITY będzie odcinek HALLOWEENOWY. Cały Team PLL całkowicie Was zaskoczy!’’.
Odcinek 4×12 ,,Now you see me, now you don’t’’ wywołał w nas wiele skrajnych emocji. Zwłaszcza fakt, iż Ezra okazał się być częścią A-Teamu (a być może nawet głównym ‘’A’’) spotkał się z wieloma różnymi, wręcz kontrastującymi ze sobą reakcjami. Jedni wciąż nie dowierzają i bronią pana Fitza przed ‘’bezpodstawnymi’’ oskarżeniami. Inni twierdzą, że od początku go podejrzewali i wreszcie mogą powiedzieć, że przez cały czas mieli rację. Pozostali wciąż zadają sobie pytania: Jak? Dlaczego?
Portal Hollywoodlife.com opublikował wywiad z Ianem Hardingiem, w którym aktor odniósł się do rewelacji, jakie przyniósł nam letni finał 4 sezonu Pretty Little Liars.
Jednym z pytań, które zadano aktorowi było to, czy ćwiczył wcześniej robienie przerażających min, na co Ian odpowiedział: ,,Nie, byłem po prostu bardzo zmęczony […] a ta ostatnia scena była kręcona w nocy. Byłem naprawdę śpiący i myślę, że ta straszna mina wzięła się z tego, że już w połowie spałem. Wszyscy mówili ‘’Wow, on naprawdę się wczuł’’, ale nie- ja byłem po prostu na wpół przytomny’’.
Harding wypowiedział się również na temat uczuć Ezry względem Arii: ,,Byłbym naprawdę zdziwiony gdyby ich nie miał. Scenarzyści mogliby to odwrócić w ten sposób, że okazałby się on zwykłym mordercą, ale czuję, że to by było tanie. Sądzę że bardziej interesującym wyborem, do jakiego zresztą pisarze mają zwykle tendencję byłoby to, że on [Ezra] kocha ją w jakiś sposób’’.
Ian zdradził również jak zareagował na wieść, że Ezra w 4×12 okazał się być częścią A-Teamu: ,,Moja reakcja brzmiała: >>okej, fajnie!<<, byłem tym bardzo podekscytowany. To ciekawe- grać tę postać przez 4. lata i nagle dostać ten cały nowy element z którym można poeksperymentować. Naprawdę chciałem to zrobić jako aktor!’’. Dodał że rozumie, że fani być może chcieliby wciąż oglądać Ezrę, tworzącego szczęśliwy związek, ale jak stwierdził, to nudne. Stwierdził też, że Ezra jako ‘’A’’ naprawdę ma dla niego sens. Odpowiedź na pytanie o swoją reakcję podsumował stwierdzeniem ,,Powiedziałbym, że moją reakcją było lekkie zaskoczenie i wielkie podekscytowanie’’.
Wy też jesteście podekscytowani? A może sądzicie, że Ezra jako ‘’A’’ to ogromny błąd ze strony scenarzystów i producentów? Jak myślicie, jak potoczą się losy Ezry i Arii?
Wszyscy byliśmy zdziwieni kiedy w letnim finale Pretty Little Liars okazało się że Ezra jest (i przez cały czas był) ‘’A’’. Ale teraz, kiedy emocje już trochę opadły zaczynamy się zastanawiać. Czy to aby nie powtórka z rozrywki?

Po obejrzeniu odcinka 3×12 wszyscy byliśmy przekonani że Toby jest ‘’A’’, jednak to okazało się nie być prawdą. Oczywiście Toby był w A-Teamie, ale miał ku temu swoje powody. Ostatecznie wyszło na jaw, że wcale nie jest zły. Czy twórcy Pretty Little Liars próbują zrobić coś podobnego z Ezrą? Jeśli tak, to cała sprawa pod tytułem ‘’Ezra jest A’’ może okazać się zwykłą ściemą.
28 sierpnia producent wykonawczy serialu- Oliver Goldstick powiedział TVLine, że sytuacja z Ezrą nie jest czymś w stylu powtórki z Tobiego. Użył nawet słowa ‘’obiecuję’’. ‘’Zapewniam, że coś się dzieje z Ezrą’’- powiedział. ‘’Coś bardzo prawdziwego. Nie mogę dać wam zbyt wielu informacji, ale mogę wam powiedzieć, że zajmie to dosyć dużo czasu sezonu 4B. Aria jest w niebezpieczeństwie- wszystkie [Kłamczuchy] są, ale ona w szczególności’’. ‘’Jest coś, co zostanie odkryte i ujawnione (w sezonie 4B). To będzie narastało i będzie bardzo wybuchowe i szokujące’’.
Coś bardziej szokującego? Nie jesteśmy pewni czy to w ogóle możliwe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz